Radio Mergimi Hallgassa élőben

Radio Mergimi

Radio Mergimi u degjua per her te par me datë 28/Nentore/2008 dhe hapi dyert per çdo njeri qe flet gjuhen shqipe,per çdo njeri qe ndjehet i vetmuar,sepse njeriu i vetmuar eshte gjysem i vdekur,andaj kemi pare te arsyeshme ta kem nje radio te till siq eshte radiomergimi,ku se bashku arritem ta ndajm si gezimin ashtu edhe hidherimin me emisione të ndryshme siq eshte emsioni "Brenga Jete"qe transmetohet LIVE gjdo te shtune! Больше Radio Mergimi egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene / Hiphop formátumban sugárzott


Radio Mergimi
5/5 alapján 1 szavazat

Hasonló állomások

Radio Dukagjini Radio Dukagjini

Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të Radio Dukagjini egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott

Radio Devolli Radio Devolli

Radio Devolli filloi transmetimin e saj on air me 10 Korik 2011.Radio Devolli do trasmetoje 24 Ore ne dite muziken me Radio Devolli egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott

Radio Dedi24 Radio Dedi24

radiodedi24.com - Për ju dhe për Familien tuaj - 24/7 Radio Dedi24 egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott

Prive Radio Prive Radio

The best music inside you. Prive Radio, plays 24/7 the best music without commercials, so click PLAY and find “that Prive Radio egy sugárzott rádióállomás Albánia, Top 40 / Elektronikus / Popzene formátumban sugárzott

Radio Dielli Radio Dielli

Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë Radio Dielli egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott

Available on Google Play

FACEBOOK
Te hallgattál