Radio Mergimi Słuchaj na żywo

Radio Mergimi

Radio Mergimi u degjua per her te par me datë 28/Nentore/2008 dhe hapi dyert per çdo njeri qe flet gjuhen shqipe,per çdo njeri qe ndjehet i vetmuar,sepse njeriu i vetmuar eshte gjysem i vdekur,andaj kemi pare te arsyeshme ta kem nje radio te till siq eshte radiomergimi,ku se bashku arritem ta ndajm si gezimin ashtu edhe hidherimin me emisione të ndryshme siq eshte emsioni "Brenga Jete"qe transmetohet LIVE gjdo te shtune! Больше Radio Mergimi z Albania, nadawany w formacie Muzyka pop / Hip-hop


Radio Mergimi
5/5 na podstawie 1 głosów

Podobne stacje

Radio Positive Gold FM Radio Positive Gold FM

Where the GOOD music lives!Positive Gold radio brings the best of music from last 50 years especially focused on the Radio Positive Gold FM z Albania, nadawany w formacie Top 40

Tirana Jazz Radio Tirana Jazz Radio

Tirana had very little if no connection at all with the jazz music – until after 1990s - when the sounds of this Tirana Jazz Radio z Albania, nadawany w formacie Jazz

Radio Liria Radio Liria

Radio LIRIA do te jep muzike te zgjedhur nga te gjitha trevat shqiptare, programe dokumentare e informative dhe Radio Liria z Albania, nadawany w formacie Wiadomości

Love Radio 90.7 FM Love Radio 90.7 FM

Love radio was born on 14 of February 2003. The idea to build such radio profile came after e long time research, on Love Radio 90.7 FM z Albania, nadawany w formacie Muzyka pop

Radio Nostalgjia Radio Nostalgjia

Të gjitha bizneset kane hapsire per te reklamuar ne radio Nostalgjia vetem na shkruni sepse ne ju pergadisim reklamen Radio Nostalgjia z Albania, nadawany w formacie Oldies

Available on Google Play

FACEBOOK