Radio Klea Słuchaj na żywo

Radio Klea

Radio Klea eshte radio e pare ne qytetin e Elbasanit. Ajo transmeton qe nga viti 2002, muzike Shqip, informacion dhe argetim per te gjitha moshat, ne frekuencen 93.9Mhz. Radio Klea z Albania, nadawany w formacie Lokalna muzyka

4.5/5 na podstawie 4 głosów

Podobne stacje

Radio Shqip Radio Shqip

Muzikë e zgjedhur shqiptare. Radio Shqip FM transmeton muzikë të perzgjedhur shqiptare. Radio Shqip z Albania, nadawany w formacie Hity

Love Radio 90.7 FM Love Radio 90.7 FM

Love radio was born on 14 of February 2003. The idea to build such radio profile came after e long time research, on Love Radio 90.7 FM z Albania, nadawany w formacie Muzyka pop

Kiss Albania Radio Kiss Albania Radio

Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te Kiss Albania Radio z Albania, nadawany w formacie House / Taniec

Alpo Radio Alpo Radio

Alpo Radio is radio station from Gjirokaster, Albania providing Variety music and program. Alpo Radio z Albania, nadawany w formacie Muzyka pop

Radio Dukagjini Radio Dukagjini

Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të Radio Dukagjini z Albania, nadawany w formacie Muzyka pop

Available on Google Play

FACEBOOK