Radio Klea Listen live

Radio Klea

Radio Klea eshte radio e pare ne qytetin e Elbasanit. Ajo transmeton qe nga viti 2002, muzike Shqip, informacion dhe argetim per te gjitha moshat, ne frekuencen 93.9Mhz. Radio Klea is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Local Music

4.5/5 based on 4 Votes

Listen online to Radio Klea on Pea.fm App

Similar Stations

Alsion Radio Alsion Radio

Radio e shpirtit tuaj ne qytetin e Elbasanit ne frekuencen 106.3 Fm.Radio qe fale teknologjise bashkekohore ju ofron Alsion Radio is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Easy Listening

Alfa e Omega Radio Alfa e Omega Radio

Alfa & Omega Radio is a media that conveys theliving hope to her listeners. The radio started broadcasting in July Alfa e Omega Radio is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Talk

Club FM Club FM

Radio Kombëtare Club FM ka filluar transmetimet në shkurt të vitit 1998 duke qënë një nga radiot e para private në Club FM is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Electro

Radio Nostalgjia Radio Nostalgjia

Të gjitha bizneset kane hapsire per te reklamuar ne radio Nostalgjia vetem na shkruni sepse ne ju pergadisim reklamen Radio Nostalgjia is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Oldies

Radio Lindja Radio Lindja

Radio lindja është një stacion në internet me bazë në internet radio që transmeton hitet holandez dhe muzikë valle. Radio Lindja is a broadcast radio station in Albania, broadcast in format Dance

Available on Google Play

FACEBOOK