Radio Klea Ouvir em directo

Radio Klea

Radio Klea eshte radio e pare ne qytetin e Elbasanit. Ajo transmeton qe nga viti 2002, muzike Shqip, informacion dhe argetim per te gjitha moshat, ne frekuencen 93.9Mhz. Radio Klea é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Música local

4.5/5 baseado em 4 Votos

Estações similares

Radio Lushnja Radio Lushnja

Radio Lushnja 95.5 FM is a broadcast radio station from Lushnje, Albania, providing variety music format. Radio Lushnja é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Música pop / Variedades

Radio Dielli Radio Dielli

Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë Radio Dielli é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Música pop

Radio Hasi Thate Radio Hasi Thate

Radio Hasi Thate është radio radio me teknologji Shqip Muzik për Shqipërinë. Radioja është shumë e popullarizuar në Radio Hasi Thate é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Música local

Radio Tirana 3 Radio Tirana 3

Radio Tirana 3 is a broadcast radio station in Tirana, Albania providing news talk and folk music format. Radio Tirana 3 é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Música local

Radio 7 Albania Radio 7 Albania

Radio 7 hyri në tregun radiofonik shqiptar si një media që sjell një këndvështrim pozitiv për jetën! Radio 7 është një Radio 7 Albania é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato Top 40

Available on Google Play

FACEBOOK