Radio Klea Lyssna live

Radio Klea

Radio Klea eshte radio e pare ne qytetin e Elbasanit. Ajo transmeton qe nga viti 2002, muzike Shqip, informacion dhe argetim per te gjitha moshat, ne frekuencen 93.9Mhz. Radio Klea en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Lokal musik

4.5/5 baserat på 4 röster

Liknande stationer

Divan Radio Divan Radio

Divan Radio began broadcasting online in 2008. Divan broadcasts world music, pop, dance, house and electronic music at Divan Radio en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Popmusik / Hits / Dans musik

Radio Liria Radio Liria

Radio LIRIA do te jep muzike te zgjedhur nga te gjitha trevat shqiptare, programe dokumentare e informative dhe Radio Liria en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Nyheter

Radio Emanuel Radio Emanuel

Radio Emanuel vazhdon misionin për përhapjen e Ungjillit. Vizioni ynë për të ardhmen është rritja e zonës së mbulimit Radio Emanuel en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Talk Radio

Radio Hasi Thate Radio Hasi Thate

Radio Hasi Thate është radio radio me teknologji Shqip Muzik për Shqipërinë. Radioja është shumë e popullarizuar në Radio Hasi Thate en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Lokal musik

Radio Viciana Radio Viciana

RadioViciana sendet hauptsächlich albanische Musik und verschiedene Themensendungen. Auf seiner Homepage bietet der Radio Viciana en sändningsradiostation i Albanien, som sänds i format Talk Radio / Lokal musik

Available on Google Play

FACEBOOK