Radio Ilirida Canlı dinle

Radio Ilirida

Kjo është faqja Zyrtare për Radio Zerin e Ilirides Radio Zeri i Ilirides startoi per here te pare me 11.o7.2010 nga ora 19.00 vetem ne program startues ku kesaj radio ja dhane besimin nje numer i madhe i miqesh,ndegjues dhe bashkatdhetare ane e mbane botes.Radio Zeri i Ilirides do te jete nje Radio e cila nuk do te kete cenzure , do te kete risi dhe programe per te gjitha moshat,nuk eshte me rendesi kush na ndegjon, i ri apo plak,per te gjithe do te kete diqka nga pak. Radio Ilirida, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Çeşitli müzik


Radio Ilirida
0/5 0 Oy üzerinden

Benzer İstasyonlar

Radio Zeri i Shtimes Radio Zeri i Shtimes

Radio Zeri i Shtimes eshte Radio e pavarur private. Ka filluar te transmetoje program me dt: 24 qershor 1999. Emeton Radio Zeri i Shtimes, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Çeşitli müzik

Radio Zeri Mitrovices Radio Zeri Mitrovices

Radio Live ne internet 24/7. Radio e cila ju ngjet per muri dhe ju len pa fryme. Radio e cila sbon dallim Krahinash se Radio Zeri Mitrovices, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Yerel müzik

Radio Plus 102.2 FM Radio Plus 102.2 FM

Radio Plus është radio me frekuencë regjionale me seli në Prishtinë. Audienca jonë përfshin dëgjuesit nga 17 deri 40 Radio Plus 102.2 FM, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Hits / Dans müziği

Radio Llapi Radio Llapi

Muzika më e mirë lokale është në transmetim. 24 orë në ditë. Radio Llapi, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Yerel müzik

Radio SHARRI - Dragash Radio SHARRI - Dragash

Radio SHARRI Dragash është një nga radio stacionet më të famshëm në internet në Kosovë. Radio Sharri Dragash është Radio SHARRI - Dragash, Kosova formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Yerel müzik

Available on Google Play

FACEBOOK