Živé rádioRozhlasové staniceKosovo▷Radio Plus 102.2 FM

Radio Plus 102.2 FM živě rádio

Radio Plus 102.2 FM

Radio Plus është radio me frekuencë regjionale me seli në Prishtinë. Audienca jonë përfshin dëgjuesit nga 17 deri 40 vjeç. Radio Plus ofron format modern të transmetimit dhe identifikohet me muzikën më të re, hitet më të mira aktuale dhe muzikën më të zgjedhur të të gjitha kohërave. Emisionet që transmetohen në Radio Plus janë emisione me karakter argëtues dhe informativ. Radio Plus 102.2 FM, Kosovo, vysílaná ve formátu Hity / Taneční hudba


Radio Plus 102.2 FM
0/5 na základě 0 hlasů

Podobné stanice

Radio KFOR Radio KFOR

Radio KFOR broadcasts its program within the NATO peacekeeping force in Kosovo – KFOR, and is stationed in Camp Film Radio KFOR, Kosovo, vysílaná ve formátu Talk radio / Místní hudba

Radio Gora 106.3 FM Radio Gora 106.3 FM

Radio Gora Vam pruža veliki broj najsvježijih informacija iz Gore, dijaspore i sa Kosova. Radio Gora je radio u Radio Gora 106.3 FM, Kosovo, vysílaná ve formátu Místní hudba / Pop

Radio Llapi Radio Llapi

Muzika më e mirë lokale është në transmetim. 24 orë në ditë. Radio Llapi, Kosovo, vysílaná ve formátu Místní hudba

Radio Fontana Radio Fontana

Radio Fontana në Istog, është themeluar me 17 Shkurt të vitit 2002 Fillimisht me 4 punëtorë,e ky numër vjen duke u Radio Fontana, Kosovo, vysílaná ve formátu Talk radio / Zprávy

Radio Vala Rinore 94.7 FM Radio Vala Rinore 94.7 FM

Radio Vala Rinore 94.7 FM Kosovo Pristina Stream. Radio Vala Rinore 94.7 FM, Kosovo, vysílaná ve formátu Top 40

Available on Google Play

FACEBOOK