Živé rádioRozhlasové staniceKosovo▷Radio Rinia 98.4 FM

Radio Rinia 98.4 FM živě rádio

Radio Rinia 98.4 FM

Me idenë: “Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pa shoq të ekipit, edhe një dritare të re mediale-radiorinia. Tash, kur e përmbledhim punën 21 vjeçare të Radio RINI-së, me kënaqësi konstatojmë se ia dolëm. Radio Rinia 98.4 FM, Kosovo, vysílaná ve formátu Hity


Radio Rinia 98.4 FM
0/5 na základě 0 hlasů

Podobné stanice

Radio Maria Radio Maria

Radio Maria Kosovë është shoqatë jo-fitimprurëse dhe jo-politike. Veprimtaria e saj themelore është radiofonike. Radio Maria, Kosovo, vysílaná ve formátu Křesťanská hudba

Radio SHARRI - Dragash Radio SHARRI - Dragash

Radio SHARRI Dragash është një nga radio stacionet më të famshëm në internet në Kosovë. Radio Sharri Dragash është Radio SHARRI - Dragash, Kosovo, vysílaná ve formátu Místní hudba

RetroSonic Hits RetroSonic Hits

24/7 The Coolest Nonstop 1970s 1980s 1990s Retro Music. Pop, Rock, Adult, New Wave, Synth, Disco, Funk, Blues, R&B, RetroSonic Hits, Kosovo, vysílaná ve formátu Oldies / Hity / 70. léta / 80. léta / 90. léta

Radio Alba Klinë Radio Alba Klinë

Radio Alba me seli në Klinë funksionon si radiostacion nga viti 2001 në frekuencen toksore 91.2 Mhz FM, dhe internet Radio Alba Klinë, Kosovo, vysílaná ve formátu Alternativní

Radio Club FM Kosove Radio Club FM Kosove

Club Fm 101.7 eshte e stacionuar ne qytetin e Prishtines ne Kosove, dhe eshte pjese e rjetit Club FM. Club FM është një Radio Club FM Kosove, Kosovo, vysílaná ve formátu Taneční hudba

Available on Google Play

FACEBOOK