Živé rádioRozhlasové staniceKosovo▷Radio Zeri i Shtimes

Radio Zeri i Shtimes živě rádio

Radio Zeri i Shtimes

Radio Zeri i Shtimes eshte Radio e pavarur private. Ka filluar te transmetoje program me dt: 24 qershor 1999. Emeton program ne frekuencat FM stereo 89.60 MHz. Aktualisht transmeton program ditor 17 oresh, nga ora 08:00 ne mengjes deri ne ora 01:00 pas mesnate. Programi i kesaj Radio deporton ne pjesen me te madhe te komunave te Kosoves, e me rastin e transmetimit ne internet tani ne te gjithe boten. Radio Zeri i Shtimes, Kosovo, vysílaná ve formátu Variety


Radio Zeri i Shtimes
5/5 na základě 1 hlasů

Podobné stanice

Radio Vicianum Vushtrri Radio Vicianum Vushtrri

Radio Vicianum është një stacion radiofonik në Vu initrn, Kosovë, që ofron emisione News, Talk dhe Argëtim. Radio Vicianum Vushtrri, Kosovo, vysílaná ve formátu Talk radio / Zprávy

Radio SHARRI - Dragash Radio SHARRI - Dragash

Radio SHARRI Dragash është një nga radio stacionet më të famshëm në internet në Kosovë. Radio Sharri Dragash është Radio SHARRI - Dragash, Kosovo, vysílaná ve formátu Místní hudba

Radio Alba Klinë Radio Alba Klinë

Radio Alba me seli në Klinë funksionon si radiostacion nga viti 2001 në frekuencen toksore 91.2 Mhz FM, dhe internet Radio Alba Klinë, Kosovo, vysílaná ve formátu Alternativní

Glam Radio - Cafe Glam Radio - Cafe

Your new number One Choice. The city’s voice GLAM Radio -Live from the top of Prishtina on 88.6FM. GLAM Radio në krye Glam Radio - Cafe, Kosovo, vysílaná ve formátu Hity

Radio Prishtina 89.8 FM Radio Prishtina 89.8 FM

Radio Prishtina mëton t’i frymëzojë njerëzit, jo vetëm në baza ditore, që ta shohin botën në mënyra e përmes përvojave Radio Prishtina 89.8 FM, Kosovo, vysílaná ve formátu Místní hudba

Available on Google Play

FACEBOOK