Top Gold Canlı dinle

Top Gold

Top Gold Radio filloi transmetimin e saj on air me 01 Tetor 1999.Pjesen me te madhe te kesaj radioje e ze muzika,me transmetim 24 oresh.Muzika nuk ka nje ndarje te vecante,pervec faktit se kenget dhe melodite jane cmuar dhe afirmuar me pare. Kryesisht perdoret muzike para viteve 2000,ose ndryshe nje perzgjedhje e me te mires nder vite. Top Gold, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Oldies


Top Gold
4.5/5 4 Oy üzerinden

Benzer İstasyonlar

Radio Nostalgjia Radio Nostalgjia

Të gjitha bizneset kane hapsire per te reklamuar ne radio Nostalgjia vetem na shkruni sepse ne ju pergadisim reklamen Radio Nostalgjia, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Oldies

Radio Liria Radio Liria

Radio LIRIA do te jep muzike te zgjedhur nga te gjitha trevat shqiptare, programe dokumentare e informative dhe Radio Liria, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Haberler

RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA

Radio Maria lindi më 19.07.2003 në Shkodër. Kishte vetëm frekuencën 102.2 MHz. Brenda vitit 2003 fitoi frekuencat për RADIO MARIA SHQIPTARE ALBANIA, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Hristiyan Müziği

Radio Tirana 2 Radio Tirana 2

Radio Tirana 2 (95.8 FM) is a broadcast public, community radio station in Tirana, Albania providing variety music Radio Tirana 2, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Pop Müzik

Radio Emanuel Radio Emanuel

Radio Emanuel vazhdon misionin për përhapjen e Ungjillit. Vizioni ynë për të ardhmen është rritja e zonës së mbulimit Radio Emanuel, Arnavutluk formatında yayınlanan, yayınlanan bir radyo istasyonudur Talk radyo

Available on Google Play

FACEBOOK