Top Gold الاستماع العيش

Top Gold

Top Gold Radio filloi transmetimin e saj on air me 01 Tetor 1999.Pjesen me te madhe te kesaj radioje e ze muzika,me transmetim 24 oresh.Muzika nuk ka nje ndarje te vecante,pervec faktit se kenget dhe melodite jane cmuar dhe afirmuar me pare. Kryesisht perdoret muzike para viteve 2000,ose ndryshe nje perzgjedhje e me te mires nder vite. Top Gold هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق أغاني قديمة


Top Gold
4.6/5 بناء على 5 أصوات

محطات مماثلة

Radio Tirana 3 Radio Tirana 3

Radio Tirana 3 is a broadcast radio station in Tirana, Albania providing news talk and folk music format. Radio Tirana 3 هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق موسيقى محلية

Test21 Test21

Test21 هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق أخبار

Tirana Jazz Radio Tirana Jazz Radio

Tirana had very little if no connection at all with the jazz music – until after 1990s - when the sounds of this Tirana Jazz Radio هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق جاز

Radio Emigranti Radio Emigranti

Radio Emigranti, e krijuar në vitin 2006, është një web-radio shqip që është mundësuar nga një bashkëpunim midis Radio Emigranti هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق موسيقى محلية / عالم الموسيقى

Radio Nostalgjia Radio Nostalgjia

Të gjitha bizneset kane hapsire per te reklamuar ne radio Nostalgjia vetem na shkruni sepse ne ju pergadisim reklamen Radio Nostalgjia هي محطة إذاعية تبث في ألبانيا, تبث بتنسيق أغاني قديمة

Available on Google Play

FACEBOOK