Radio na żywoStacje radioweKosowo▷Radio Gora 106.3 FM

Radio Gora 106.3 FM Słuchaj na żywo

Radio Gora 106.3 FM

Radio Gora Vam pruža veliki broj najsvježijih informacija iz Gore, dijaspore i sa Kosova. Radio Gora je radio u Dragašu. Sa radom je počeo 31. 11. 2006. godine. Emituje program na 106.3 MHz FM. Od 2007. godine emituje program i na internetu. Radio Gora 106.3 FM z Kosowo, nadawany w formacie Lokalna muzyka / Muzyka pop


Radio Gora 106.3 FM
0/5 na podstawie 0 głosów

Podobne stacje

Glam Radio Glam Radio

GLAM Radio është themeluar me besimin se të gjithë dëgjuesit, pavarësisht nga zona ku jetojnë, etniteti, mosha, gjinia Glam Radio z Kosowo, nadawany w formacie Lokalna muzyka

Radio Club FM Kosove Radio Club FM Kosove

Club Fm 101.7 eshte e stacionuar ne qytetin e Prishtines ne Kosove, dhe eshte pjese e rjetit Club FM. Club FM është një Radio Club FM Kosove z Kosowo, nadawany w formacie Taniec

Radio Rinia 98.4 FM Radio Rinia 98.4 FM

Me idenë: “Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pa shoq të Radio Rinia 98.4 FM z Kosowo, nadawany w formacie Hity

RTK - Radio Kosova 1 RTK - Radio Kosova 1

RTK-Radio. Radio Kosova1 është pjesë e transmetuesit publik: Radiotelevizionit të Kosovës. Me 24 orë program RTK - Radio Kosova 1 z Kosowo, nadawany w formacie Talk radio / Hity / Wiadomości

RetroSonic Hits RetroSonic Hits

24/7 The Coolest Nonstop 1970s 1980s 1990s Retro Music. Pop, Rock, Adult, New Wave, Synth, Disco, Funk, Blues, R&B, RetroSonic Hits z Kosowo, nadawany w formacie Oldies / Hity / Lata 70 / Lata 80 / Lata 90

Available on Google Play

FACEBOOK