Radio Dielli Hallgassa élőben

Radio Dielli

Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë pak problemet e ditës dhe mbushemi me energji të reja për të ecur përpara. Pikërisht këtë synon të bëjë Radio Dielli të krijojë disa momente çlodhëse për gurbetqaret shqiptarë kudo që janë. Radio Dielli egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott


Radio Dielli
0/5 alapján 0 szavazat

Hasonló állomások

Radio Lindja Radio Lindja

Radio lindja është një stacion në internet me bazë në internet radio që transmeton hitet holandez dhe muzikë valle. Radio Lindja egy sugárzott rádióállomás Albánia, Tanc zene formátumban sugárzott

Albania Love Radio Albania Love Radio

Love radio was born on 14 of February 2003. The idea to build such radio profile came after e long time research, on Albania Love Radio egy sugárzott rádióállomás Albánia, Ballada formátumban sugárzott

Radio Hasi Thate Radio Hasi Thate

Radio Hasi Thate është radio radio me teknologji Shqip Muzik për Shqipërinë. Radioja është shumë e popullarizuar në Radio Hasi Thate egy sugárzott rádióállomás Albánia, Helyi zene formátumban sugárzott

Loti Vu Radio Loti Vu Radio

Këngët ekzistuese si dhe ato të mira legjendare kanë vendin e tyre në listat e playlisteve ditore të Radio Loti Vu. Ky Loti Vu Radio egy sugárzott rádióállomás Albánia, Popzene formátumban sugárzott

Radio Nostalgjia Radio Nostalgjia

Të gjitha bizneset kane hapsire per te reklamuar ne radio Nostalgjia vetem na shkruni sepse ne ju pergadisim reklamen Radio Nostalgjia egy sugárzott rádióállomás Albánia, Oldies formátumban sugárzott

Available on Google Play

FACEBOOK
Te hallgattál