Radio LangsungStasiun RadioAlbania▷City Radio 88.0 FM

City Radio 88.0 FM Dengarkan Radio

City Radio 88.0 FM

City Radio 88.0 is a broadcast based radio station from Tirana that plays Albanian genre of music. City Radio 88.0 FM adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Musik pop


City Radio 88.0 FM
0/5 berdasarkan 0 Suara

Stasiun Serupa

Radio Dielli Radio Dielli

Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë Radio Dielli adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Musik pop

Radio Liria Radio Liria

Radio LIRIA do te jep muzike te zgjedhur nga te gjitha trevat shqiptare, programe dokumentare e informative dhe Radio Liria adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Berita

Radio Koha Radio Koha

Radio Koha is an internet radio station from Tirana, Albania providing Top 40-Pop music. Radio Koha adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Top 40 / Musik pop

Radio Mergimi Radio Mergimi

Radio Mergimi u degjua per her te par me datë 28/Nentore/2008 dhe hapi dyert per çdo njeri qe flet gjuhen shqipe,per Radio Mergimi adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Musik pop / Hip Hop

Radio Pendimi Live Kanali-1 Radio Pendimi Live Kanali-1

Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi Live Kanali-1 adalah stasiun radio siaran di Albania, disiarkan dalam format Radio wicara

Available on Google Play

FACEBOOK