Club FM Luister live

Club FM

Radio Kombëtare Club FM ka filluar transmetimet në shkurt të vitit 1998 duke qënë një nga radiot e para private në Shqipëri.
Që në fillim krijoji një ndjekje besnike nga audienca që kërkonte një përzgjdhje më të mirë të hiteve muzikore. Me qendër në Tiranë, në Rogner Hotel Tirana, Radio Club FM u bë në vite shtëpia radiofonike e shumë prej zërave më të shquar të radios shqiptare.
Nga Shkurti i vitit 2018, Club FM fitoi garën për të qënë RADIO KOMBETARE. Me frekuenca në të gjithëShqipërinë Club FM vijon edhe sot traditën.
Marrëdhënia jonë me publikun ndërtohet mbi pasionin për t’i ofruar dëgjuesit muzikën më të mirë dhe programacionin më argëtues. Ne ndërtojmë sot programe gjithmonë e më ndërvepruese me publikun, dhe marrim qindra mesazhe çdo ditë nga dëgjuesit tanë besnikë. Radio Club FM është në një proces të vazhdueshëm rritjeje dhe ndryshimi.

Club FM een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Electro


Club FM
4.5/5 op basis van 4 stemmen

Vergelijkbare zenders

Radio NRG Radio NRG

NRG ENERGY Radio, is one of the most rated Radio Station, broadcasting 24/7 on FM and Online, from Albania’s Capitol, Radio NRG een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Popmuziek

Radio Lushnja Radio Lushnja

Radio Lushnja 95.5 FM is a broadcast radio station from Lushnje, Albania, providing variety music format. Radio Lushnja een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Popmuziek / Variety

Radio Pendimi Live Kanali-1 Radio Pendimi Live Kanali-1

Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi Live Kanali-1 een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Praatradio

Radio Travel Radio Travel

Radio Travel FM 104.6 is a broadcast radio station from Tirana, Albania, providing adult contemporary and travel music. Radio Travel een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Hit

Alsion Radio Alsion Radio

Radio e shpirtit tuaj ne qytetin e Elbasanit ne frekuencen 106.3 Fm.Radio qe fale teknologjise bashkekohore ju ofron Alsion Radio een radiostation in Albanië, uitgezonden in het formaat Easy listening

Available on Google Play

FACEBOOK